Aşk üçgeni mahkemelik oldu! Kocasının sevgilisi hakaret ve tehditle hayatı zindan etti

Sabah Gazetesi’nden Arzu Kaya‘nın haberine göre iki kadın bir adamı karşı karşıya getiren ilginç olay İstanbul Maltepe’de meydana geldi. 37 yaşındaki ev hanımı Kadriye S. ile eşinin arası geçtiğimiz yıl açılmaya başladı.

ALDATILDIĞINI ÖĞRENDİ, KOCASININ SEVGİLİSİ HAYATI ZİNDAN ETTİ

İddiaya göre de eşiyle boşanma aşamasına gelen kadın, bu süreçte aldatıldığını da öğrendi. Yaşadıkları ise sadece eşiyle boşanma aşamasına girmesi ve aldatılmasıyla da sınırlı kalmadı çünkü eşinin sevgilisi Sevil K. tarafından aylarca süren, can sıkıcı mesajlara maruz kaldı.

“EŞİMİN SEVGİLİSİ BENİ RAHATSIZ EDİYOR”

İstanbul Kadıköy’de yaşayan 35 yaşındaki Sevil K.’nin kendisine cep telefonu aracılığıyla 3 aydır hakaret ve tehdit ettiğini söyleyen Kadriye S., karakola giderek şikayetçi oldu.

“Sevil K. eşimin sevgilisi olur. Eşimin sevgilisi olan kadın beni rahatsız ediyor” dedi. Numarasını da engelledi. Ancak kocasının yeni sevgilisini engellenmek de durduramadı.

Sevil K. bu kez de sevgilisi olduğu adamın eşi Kadriye S.’ye sosyal medya üzerinden hakaret ve tehditler savurdu.

HAKARET ETTİ

“S… git maymun, tilkiye benziyorsun” diyerek hakaret, “senin kapına adam diker yüzünde 20 dikişlik hasar bırakırım, aynaya her baktığında beni hatırlayacaksın fare suratlı” diyerek tehditler alan Kadriye S., eşinin sevgilisini karakola ikinci kez şikayet etti.

Eşiyle boşanma aşamasında olduğunu söyleyen Kadriye S., eşinin sevgilisi için, “Şahsın numarasını engelledim ama sosyal medyadan yine ulaştı. Daha önce de şikayette bulunmuştum fakat durmadı. Yeniden şikayetçiyim, dava açılsın” dedi ve ilgili görselleri de delil olarak sundu.

Şikayetin ardından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Sevil K. hakkında “tehdit” ile “hakaret” suçlarından soruşturma başlattı ve ifadesinin alınması talimatı verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x